Militária

Tételek száma: 65

Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező zománcozott ovális jelzetlen Ag medál (33,1g/53x33mm) T:2 Hungary 1914. Hungarian War Medal for Volunteers 1914 commemorative enamelled unmarked Ag medal. Sign: Richard Zutt (33,1g/53x33mm) C:XF HP-6814.
31082.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" zománcozott ovális jelzetlen Ag medál (33,1g/53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" commemorative enamelled unmarked Ag medal. Sign: Richard Zutt (33,1g/53x33mm) C:XF HP-6814.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Rudolf Neuberger (1861-1916) 1915. Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában zománcozott emlékérem, Ezredéves Országos Kiállítás 1896 dísztokban (65mm) T:2 Hungary 1915. Franz Joseph I enamelled commemorative medallion in Millenium Exhibition 1896 case. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (65mm) C:XF
31083.

Rudolf Neuberger (1861-1916) 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" zománcozott emlékérem, "Ezredéves Országos Kiállítás 1896" dísztokban (65mm) T:2 Hungary 1915. "Franz Joseph I" enamelled commemorative medallion in "Millenium Exhibition 1896" case. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
1916. Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal zománcozott, jelzett Au kitüntetés mellszalagon, AK (Albert Keibel) gyártói jelzéssel és 750 fémjellel T:1-,2 apró zománchiány Austro-Hungarian Monarchy 1916. Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration and swords enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark AK (Albert Keibel) and with 750 hallmark C:AU,XF small enamel missing NMK 97.
31084.

1916. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" zománcozott, jelzett Au kitüntetés mellszalagon, "AK (Albert Keibel)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel T:1-,2 apró zománchiány Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration and swords" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "AK (Albert Keibel)" and with "750" hallmark C:AU,XF small enamel missing NMK 97.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
1916. Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal jelzett Au kitüntetés FR (Firma Rothe) gyártói jelzéssel, függesztőkarika lecserélve, hátoldali medalion zárólemeze nem nyílik, nem eredeti mellszalagon T:2 a kereszt alján kis sérült rögzítés, javítási nyomokkal Hungary 1916. Order of Franz Joseph, Knights Cross with a war decoration and swords hallmarked Au decoration with makers mark FR (Firma Rothe), suspension ring replaced, the back medallion doesnt open, not original ribbon C:XF small damaged fixation on the bottom of the cross, with repair marks NMK 210.
31085.

1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal" jelzett Au kitüntetés "FR (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel, függesztőkarika lecserélve, hátoldali medalion zárólemeze nem nyílik, nem eredeti mellszalagon T:2 a kereszt alján kis sérült rögzítés, javítási nyomokkal Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a war decoration and swords" hallmarked Au decoration with makers mark "FR (Firma Rothe)", suspension ring replaced, the back medallion doesn't open, not original ribbon C:XF small damaged fixation on the bottom of the cross, with repair marks NMK 210.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
1916. Vas Érdemkereszt hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross war metal decoration without ribbon C:VF NMK 229.
31086.

1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:VF NMK 229.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály Ag kitüntetés peremen A jelzéssel, nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2- erős ph., k. Hungary 1917. Silver Medal for Bravery IInd class with A hallmark on edge, with not original ribbon Sign.: Kautsch C:VF strong edge error, scratched
31087.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel, nem eredeti mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2- erős ph., k. Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on edge, with not original ribbon Sign.: Kautsch C:VF strong edge error, scratched

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály Ag kitüntetés peremen A jelzéssel. Szign.: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. Silver Medal for Bravery IInd class with A hallmark on the, edge without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error
31088.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel. Szign.: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on the, edge without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini Br kitüntetés mellszalaggal. Szign: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. Medal for Bravery Br decoration with ribbon. Sign: Kautsch C:XF edge error NMK 310.
31089.

1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. "Medal for Bravery" Br decoration with ribbon. Sign: Kautsch C:XF edge error NMK 310.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1917. Károly-Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1917. Karl Troop Cross zinc decoration with ribbon C:XF NMK 295.
31090.

1917. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1917. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2- Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration with not original ribbon C:VF
31091.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with not original ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül, törött kontraszemmel T:2- Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration without ribbon, broken ring C:VF
31092.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül, törött kontraszemmel T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon, broken ring C:VF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF NMK 329.
31093.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF NMK 329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft