Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 89

August Kleeberg 1861. Gróf Teleki László kétoldalas Br érem GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A JÖVÖ MIÉNK (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo. Hungary 1861. Count László Teleki IV de Szék two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted Hauser: 7917, Wurzb: 8694.
30565.

August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas Br érem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo. Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted Hauser: 7917, Wurzb: 8694.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Beck András (1911-1985) DN Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina
30566.

Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Berán Lajos (1882-1943) 1921. LVDI PRO PATRIA Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-
30567.

Berán Lajos (1882-1943) 1921. "LVDI PRO PATRIA" Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina HP 1290.
30568.

Berán Lajos (1882-1943) 1927. "Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői" Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina HP 1290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója kétoldalas Br emlékérem. PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935 (79,5mm) T:2- ph.  Hungary 1935. 300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:VF edge error  HPII 253.
30569.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2- ph. Hungary 1935. "300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:VF edge error HPII 253.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület Br emlékérem (49mm) T:1-
30570.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" Br emlékérem (49mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem sérült dísztokban T:1-
30571.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem sérült dísztokban T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar; piefort aranyozott Cu emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc
30572.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort aranyozott Cu emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bognár György (1944-) 1996. Honfoglalás Millecentenárium nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén 663 sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina  Hungary 1996. 1100th Anniversary of the Hungarian Conquest piefort pure Ag medallion with serial number 663 on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina
30573.

Bognár György (1944-) 1996. "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "663" sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina Hungary 1996. "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "663" on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Cséri Lajos (1928-) 1974. Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1
30574.

Cséri Lajos (1928-) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása" Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,93g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat
30575.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (11,93g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Exner Károly (1850-1919) 1906. Jurista Bál 1906 február 10-én jelzett Ag emlékérem, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (4g/0.900/21mm) T:2,2- fülnyom
30576.

Exner Károly (1850-1919) 1906. "Jurista Bál 1906 február 10-én" jelzett Ag emlékérem, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (4g/0.900/21mm) T:2,2- fülnyom

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft