Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 89

Ligeti Erika (1934-2004) 1984. 1984 Karácsony Erdészék Br emlékérem (39mm) + Minden gyermek megváltó / 1984 Erdészék Br emlékérem (35mm) T:2 mindkettő lyukasztva felfüggesztés céljából
30589.

Ligeti Erika (1934-2004) 1984. "1984 Karácsony Erdészék" Br emlékérem (39mm) + "Minden gyermek megváltó / 1984 Erdészék" Br emlékérem (35mm) T:2 mindkettő lyukasztva felfüggesztés céljából

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lőrincz István (1901-1985) ~1960. Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától Br emlékérem Iparművészeti V. Érem Üzem gyártói jelzéssel, dísztokban (55mm) T:1-
30590.

Lőrincz István (1901-1985) ~1960. "Emlékül a Magyar Állami Operaház Szakszervezeti Bizottságától" Br emlékérem "Iparművészeti V. Érem Üzem" gyártói jelzéssel, dísztokban (55mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Matzon Frigyes (1909-1986) 1938. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 / WEBER VD 1938 I. ezüstözött Br emlékérem ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2-
30591.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1938. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 / WEBER VD 1938 I." ezüstözött Br emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat egyoldalas Br érem, hátlapján Szilágyi Károly gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T:2
30592.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Békés Megyei Téglás- és Cserépipari Vállalat" egyoldalas Br érem, hátlapján "Szilágyi Károly" gravírozással, eredeti dísztokban (103,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pogány Gábor Benő (1962-) 2002. Magyar Bölcsődék 1852-2002. Br emlékérme tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-,2
30593.

Pogány Gábor Benő (1962-) 2002. "Magyar Bölcsődék 1852-2002." Br emlékérme tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Palotás József (1947-) DN Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina
30594.

Palotás József (1947-) DN "Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabó Gábor (1940-) 1978. A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára Br emlékérem dísztokban (87mm) T:2
30595.

Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szolláth György (1927-) 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30596.

Szolláth György (1927-) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
1687. I. József pozsonyi koronázása Ag zseton IOSEPHUS ARCHIDVX AVSTRIAE CORONATUS IN REGE UNGARIAE POSONII DIE 9 DECE 1687. / AMORE ET TIMORE (3,5g/25mm) T:2- lyuk Habsburg Monarchy 1687. Coronation of Joseph I in Pressburg Ag jeton (3,5g/25mm) C:VF hole Montenuovo 1205., Gohl 1.
30597.

1687. "I. József pozsonyi koronázása" Ag zseton "IOSEPHUS ARCHIDVX AVSTRIAE CORONATUS IN REGE UNGARIAE POSONII DIE 9 DECE 1687. / AMORE ET TIMORE" (3,5g/25mm) T:2- lyuk Habsburg Monarchy 1687. "Coronation of Joseph I in Pressburg" Ag jeton (3,5g/25mm) C:VF hole Montenuovo 1205., Gohl 1.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1852. Ferenc József látogatása Nagybányán kétoldalas Br éremFRANCISCUS IOSEPHUS I D G AUSTRIAE IMPERATOR SEMPER AUGUSTUS / NUMISMATICA PERENNI TESTETUR MEMORIA QUOD HUNGARIAE POPULOS TUO ADVENTU BEAVERIS N-BÁNYAE D.III M.AUG. A . MDCCCLII. Szign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) T:2,2- ph Austrian Empire 1852. Presence of Franz Joseph in Baia Mare two-sided Br medallion. Sign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) C:XF,VF edge error
30598.

1852. "Ferenc József látogatása Nagybányán" kétoldalas Br érem"FRANCISCUS IOSEPHUS I D G AUSTRIAE IMPERATOR SEMPER AUGUSTUS / NUMISMATICA PERENNI TESTETUR MEMORIA QUOD HUNGARIAE POPULOS TUO ADVENTU BEAVERIS N-BÁNYAE D.III M.AUG. A . MDCCCLII." Szign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) T:2,2- ph Austrian Empire 1852. "Presence of Franz Joseph in Baia Mare" two-sided Br medallion. Sign.: Karl Heinrich (74,69g/54mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
1865. Bohóc estély a lövöldében - Pest fém emlékérem. Szign.: C. Braun (32mm) T:2- ph.
30599.

1865. "Bohóc estély a lövöldében - Pest" fém emlékérem. Szign.: C. Braun (32mm) T:2- ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1867. Ferenc József kétoldalas Br zseton (22,5mm) T:2- ph.
30600.

~1867. "Ferenc József" kétoldalas Br zseton (22,5mm) T:2- ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft