Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 156

Olaszország 1965. Nemzeti Hang és Dal Fesztivál - Milánó jelzett aranyozott Ag érem füllel (11,08g/0.800/30mm) + DN Igazság - Teljesítmény - Nő - Haladás - Egyenlőség jelzett aranyozott Ag érem (25,44g/0.999/33x39mm) T:2 Italy 1965. National Voice and Song Festival - Milan hallmarked gold plated Ag medal with ear (11,08g/0.800/30mm) + ND Justice - Achievement - Woman - Progress - Equality hallamarked gold plated Ag medal (25,44g/0.999/33x39mm) C:XF
30972.

Olaszország 1965. "Nemzeti Hang és Dal Fesztivál - Milánó" jelzett aranyozott Ag érem füllel (11,08g/0.800/30mm) + DN "Igazság - Teljesítmény - Nő - Haladás - Egyenlőség" jelzett aranyozott Ag érem (25,44g/0.999/33x39mm) T:2 Italy 1965. "National Voice and Song Festival - Milan" hallmarked gold plated Ag medal with ear (11,08g/0.800/30mm) + ND "Justice - Achievement - Woman - Progress - Equality" hallamarked gold plated Ag medal (25,44g/0.999/33x39mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szerbia 1900. Takovo-rend IV. osztály kitüntetés adományozói okirata, Szemere Lajos számára adományozva, szárazpecséttel, hátoldalán 30f bélyeggel és Magyar Királyság Külügyminiszteri Elnökség bélyegzéssel T:III szép papír Serbia 1900. Order of Takovo 4th class awarding document given to Lajos Szemere, with embossed stamp, 30 Fillér stamp and Royal Hungarian Foreign Ministry overprint C:F fine paper
30973.

Szerbia 1900. "Takovo-rend IV. osztály" kitüntetés adományozói okirata, "Szemere Lajos" számára adományozva, szárazpecséttel, hátoldalán 30f bélyeggel és "Magyar Királyság Külügyminiszteri Elnökség" bélyegzéssel T:III szép papír Serbia 1900. "Order of Takovo 4th class" awarding document given to "Lajos Szemere", with embossed stamp, 30 Fillér stamp and "Royal Hungarian Foreign Ministry" overprint C:F fine paper

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szovjetunió ~1970. 4db-os jelvény és plakett tétel, benne KGB plakett T:1,1- Soviet Union ~1970. 4pcs of badges and plaque, between them KGB plaque C:UNC,AU
30974.

Szovjetunió ~1970. 4db-os jelvény és plakett tétel, benne "KGB" plakett T:1,1- Soviet Union ~1970. 4pcs of badges and plaque, between them "KGB" plaque C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Szovjetunió DN 2db klf jelvény, egyik zománcozott, sport és tengerész jelvény T:1- Soviet Union ND 2pcs of diff badges, one is enamelled, sport and marine badge C:AU
30975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vatikán ~1960-1970. Pro Ecclesia et Pontifice (Az egyházért és pápáért) aranyozott kitüntetés mellszalaggal eredeti dísztokban (50x50mm) T:1- Vatican ~1960-1970. Pro Ecclesia et Pontifice (For Church and Pope) Br decoration with ribbon, in original case (50x50mm) C:AU
30976.

Vatikán ~1960-1970. ""Pro Ecclesia et Pontifice (Az egyházért és pápáért)" aranyozott kitüntetés mellszalaggal eredeti dísztokban (50x50mm) T:1- Vatican ~1960-1970. "Pro Ecclesia et Pontifice (For Church and Pope)" Br decoration with ribbon, in original case (50x50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16
2db aranyozott jelvény tétel: Légierő pilótajelvény + Magyar címer jelvény T:2
30977.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
4db-os úttörő kitüntetés, emlékérem tétel, közte Úttörővezető Érdemérem kitüntetés eredeti tokban miniatűr kitűzővel T:2,2-
30978.

4db-os úttörő kitüntetés, emlékérem tétel, közte "Úttörővezető Érdemérem" kitüntetés eredeti tokban miniatűr kitűzővel T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4db-os magyar szocialista kitüntetés és jelvény tétel, közte ~1970. 25 éves Tanácsi Munkáért zománcozott fém kitüntetés eredeti dísztokban; A Tanács Kiváló Dolgozója zománcozott fém kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2
30979.

4db-os magyar szocialista kitüntetés és jelvény tétel, közte ~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntetés eredeti dísztokban; "A Tanács Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4db klf zománcozott szocialista jelvény és kitűző, közte ~1950. MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség) motoros zománcozott Br jelvény, ~1970. Országos Mezőgazdasági Kiállítás zománcozott Br kitűző T:2
30980.

4db klf zománcozott szocialista jelvény és kitűző, közte ~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" motoros zománcozott Br jelvény, ~1970. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" zománcozott Br kitűző T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5db-os vegyes szocialista kitűző tétel, közte Érdemes munkáért vöröskeresztes jelvény (24,5mm) T:2,2-
30981.

5db-os vegyes szocialista kitűző tétel, közte "Érdemes munkáért" vöröskeresztes jelvény (24,5mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6db-os vegyes jelvény, kitűző tétel, közte Érdemes természetjáró, Munkásőr zománcozott jelvények T:2,2- közte zománchibás is
30982.

6db-os vegyes jelvény, kitűző tétel, közte "Érdemes természetjáró", "Munkásőr" zománcozott jelvények T:2,2- közte zománchibás is

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
7db klf kegyérem, szerencsepénz, jelvény, közte Boldog Új Évet Al zseton, Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény T:2-3
30983.

7db klf kegyérem, szerencsepénz, jelvény, közte "Boldog Új Évet" Al zseton, Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény T:2-3

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft