Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 156

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest fém jelvény (30mm) T:2
30924.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest 2db fém jelvény, egyik zománcozott, hátoldalán TÖRV. VÉD. jelzéssel, másik Madarassy Walter szignóval (22,5mm) T:2
30925.

1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" 2db fém jelvény, egyik zománcozott, hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel, másik Madarassy Walter szignóval (22,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest (13x) Br jelvény + XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest (2x) zománcozott Br jelvény + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Br jelvény LUDVIG BP THÉK U. 44. gyártói jelzéssel (3x) + Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm) T:vegyes, 2db jelvényről tű hiányzik
30926.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (13x) Br jelvény + "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (2x) zománcozott Br jelvény + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Br jelvény "LUDVIG BP THÉK U. 44." gyártói jelzéssel (3x) + Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm) T:vegyes, 2db jelvényről tű hiányzik

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1940-1950. 8db klf szocialista sportérem- és plakett márványtalpon T:2,2-
30927.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1948. Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás fém kitűző (27mm) T:2
30928.

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" fém kitűző (27mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
1949. MHK (Munkára harcra kész) aranyozott Br jelvény + ~1970. Szovjet-magyar barátsági aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2,2-
30929.

1949. "MHK (Munkára harcra kész)" aranyozott Br jelvény + ~1970. "Szovjet-magyar barátsági" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2,2-

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1950. Kiváló Dolgozó (3x) Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, mindhárom tokban, egyik miniatűrrel T:2 egy tok sérült
30930.

~1950. "Kiváló Dolgozó" (3x) Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, mindhárom tokban, egyik miniatűrrel T:2 egy tok sérült

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1950. Szakma Kiváló Dolgozója zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül + Szakma Kiváló Dolgozója - Könnyűipar zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül, benne 2db viselésre jogosító igazolvány T:2
30931.

~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül + "Szakma Kiváló Dolgozója - Könnyűipar" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül, benne 2db viselésre jogosító igazolvány T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1950-1980.18db-os vegyes magyar jelvény és kitüntetés tétel, közte Munka Érdemérem (2x) zománcozott Br kitüntetés, mindkettő tokban, egyik miniatűrrel együtt; BM Törzsgárda (8xklf) 5,10,15,20,25,30,35 és 40 év után T:vegyes
30932.

~1950-1980.18db-os vegyes magyar jelvény és kitüntetés tétel, közte "Munka Érdemérem" (2x) zománcozott Br kitüntetés, mindkettő tokban, egyik miniatűrrel együtt; "BM Törzsgárda" (8xklf) 5,10,15,20,25,30,35 és 40 év után T:vegyes

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
1951. Közbiztonsági Érem arany és ezüst fokozatai a rendőrség tagjai részére, zománcozott kitüntetések mellszalagon T:2
30933.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany és ezüst fokozatai a rendőrség tagjai részére, zománcozott kitüntetések mellszalagon T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval tokban + 1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban + 1991. 1956-os Emlékérem ezüstözött Br érem mellszalagon. Szign.: D.L. VÉSNÖK KFT. T:2
30934.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban + 1991. "1956-os Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalagon. Szign.: D.L. VÉSNÖK KFT. T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban + ~1960-1970. Önkéntes Rendőri Szolgálatért 10 év és 15 év, zománcozott fém jelvények tokban, egyik tok sérült T: 1-,2
30935.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban + ~1960-1970. "Önkéntes Rendőri Szolgálatért" 10 év és 15 év, zománcozott fém jelvények tokban, egyik tok sérült T: 1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft