Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 156

~1970-1980. Kiváló Újító kitüntetés arany fokozata tokkal, mellette Kiváló Újító fém jelvény + Kiváló Újító kitüntetés bronz fokozata miniatűrrel tokban T:2
30960.

~1970-1980. "Kiváló Újító" kitüntetés arany fokozata tokkal, mellette "Kiváló Újító" fém jelvény + "Kiváló Újító" kitüntetés bronz fokozata miniatűrrel tokban T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1984. XXXI. Országos Amatőrfilm Fesztivál Nyíregyháza 1984. IV. 6-8. Br díjérem (62-65mm) T:2
30961.

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1984. "XXXI. Országos Amatőrfilm Fesztivál Nyíregyháza 1984. IV. 6-8." Br díjérem (62-65mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1985. Munka Érdemrend bronz fokozata, Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, adományozói tokban T:2
30962.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, adományozói tokban T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1986. eMeR ton-díj Br díj falatpon (170x115x220mm) T:2
30963.

1986. "eMeR ton-díj" Br díj falatpon (170x115x220mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
DN G.Á. Kohó- és Öntőipari Technikum Diósgyőr zománcozott fém jelvény, nem eredeti, utólag forrasztott tűvel (29x25mm) T:2
30964.

DN "G.Á. Kohó- és Öntőipari Technikum Diósgyőr" zománcozott fém jelvény, nem eredeti, utólag forrasztott tűvel (29x25mm) T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
DN Országos Erdészeti Egyesület 1866. zománcozott fém jelvény T:2
30965.

DN "Országos Erdészeti Egyesület 1866." zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
DN Komló Törzsgárda zománcozott fém jelvény (22,5x16mm) T:2
30966.

DN "Komló Törzsgárda" zománcozott fém jelvény (22,5x16mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria DN Bécsi Nagy Szolgálati Arany Érdemérem zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalaggal, FO (Friedrich Orth) gyártói jelzéssel, adományozói dísztokban (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) T:1-,2 Rendkívül alacsony kikiáltási árról! Austria ND Großes Goldenes Ehrenzeichen für Verdienste um das Land Wien gilt, enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon, with makers mark FO (Friedrich Orth), in original case (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) C:AU,XF Extremely low starting price!
30967.

Ausztria DN "Bécsi Nagy Szolgálati Arany Érdemérem" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalaggal, "FO (Friedrich Orth)" gyártói jelzéssel, adományozói dísztokban (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) T:1-,2 Rendkívül alacsony kikiáltási árról! Austria ND "Großes Goldenes Ehrenzeichen für Verdienste um das Land Wien" gilt, enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon, with maker's mark "FO (Friedrich Orth)", in original case (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) C:AU,XF Extremely low starting price!

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
38
Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról (1g/0.800) T:2,2- zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities (1g/0.800) C:XF,VF enamell error
30968.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról és tartományokról (1g/0.800) T:2,2- zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities and states (1g/0.800) C:XF,VF enamell error
30969.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Nagy-Britannia ~1900. Viktória királynő / Szent György Br medál füllel, bekeretezett tájékoztatóval (22mm) + I. Frigyes porosz király fém emlékérem replikája füllel (33mm) T:2,2-
30970.

Nagy-Britannia ~1900. "Viktória királynő / Szent György" Br medál füllel, bekeretezett tájékoztatóval (22mm) + "I. Frigyes porosz király" fém emlékérem replikája füllel (33mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
NSZK 1970. 1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. 1st International Rally to Europe Day - Stuttgart gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF
30971.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft