Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 122

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13702.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gerhard Venzmer: Kreuz und Quer. Berlin, 1928, Die Buchgemeinde. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
13703.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13704.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Perics Péter: Siklósi Arcképcsarnok. Siklós, 2000, Siklós Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
13705.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, Salzburg usw. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1910, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 100 térképpel.
13706.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 70 térképpel.
13708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kertész József: Az Óceán foglyai. Valóban megtörtént tengerészkaland. Bp. é.n. Stádium 146 p. Kiadói aranyozott, kopottas egészvászon-kötésben.
13709.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon. 396 p. számos szövegközti rajzzal és lapszámozáson belül több képtáblával. Kiadói, félvászonkötésben, kissé kopottas állapotban.
13710.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiad. Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor Rt. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13711.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben.
13712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, kissé laza félvászon-kötésben.
13713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft