Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 122

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13690.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Robert F. Scott: Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1911. Lampel R. 299 p. + 46 tábla (egy kétoldalas, egy pedig kihajtható). Illusztrált félvászonkötésben, sarkain kopással. Könyvtári pecséttel.
13691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Baedeker: Alsó-Olaszország. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Unter-Italien tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1899. Baedeker. 426p.
13692.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1927. Baedeker. 600p.
13693.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 33. Auflage. Mit 72 Karten, 19 Stadplanen und 12 Panoramen. Leipzig, 1909, Varlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
13694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 23. Auflage. Mit 69 Karten, 18 Stadplanen und 11 Panoramen. Leipzig, 1907, Varlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
13695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baedeker: Olaszország. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Italien tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1926. Baedeker. 462p.
13696.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön. Fordította Cholnoky Béla. 100 képpel. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13697.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. II. és IV. kötet. (Európa és Afrika) Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések a gerinc kopásától eltekintve jó állapotban.
13698.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 9 kötet a sorozatból 1909 - 1913, 1915,16,21,22. Innsbruck, 1895-1908. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13699.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Holub Emil: A Fokvárostól a masukulumbék országába. 1883-1887. I-II. kötet. Körülbelül 160 eredeti fametszettel és 2 térképpel. A 2. kötetben Kivonat ,,Hét év Dél-Afrikában czímű műből. Bp. 1890-1891. Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, a fűzésből néhány lap kijár (2. kötet címlapja hiányzik, illetve az utolsó 16 oldal is hiányzik)
13700.

Holub Emil: A Fokvárostól a masukulumbék országába. 1883-1887. I-II. kötet. Körülbelül 160 eredeti fametszettel és 2 térképpel. A 2. kötetben Kivonat ,,Hét év Dél-Afrikában" czímű műből. Bp. 1890-1891. Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, a fűzésből néhány lap kijár (2. kötet címlapja hiányzik, illetve az utolsó 16 oldal is hiányzik)

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft