Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 122

13726.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hedin Sven: Három év Tibetben (1899-1902). Magyar Könyvtár sorozat. Radó Antal (szerk.)pp.:60. Kiadói papír kötésben.
13727.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Grieben Reiseführer. Band 9. London und Umgebung mit Insel Wight. Grieben Verlag, 1929, Berlin. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 7+5 térképpel.
13728.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Grieben Reiseführer. Band 101. Neapel und Umgebung. Grieben Verlag, 1934, Berlin. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Több képpel és térképpel.
13729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Les Guides Bleus. Belgique et Luxemburg. Paris, 1920, Hachette. Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 20+28 térképpel.
13730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
J. B. Reynolds: Europe. Beginners Regional Geography. London, 1927, A&C Black Ltd. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Egészoldalas fotókkal. A címlapon tulajdonosi pecsét.
13731.

J. B. Reynolds: Europe. Beginners' Regional Geography. London, 1927, A&C Black Ltd. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Egészoldalas fotókkal. A címlapon tulajdonosi pecsét.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verlag. Kiadói kissé sérült vászonkötésben, jó állapotban. 22 képpel és térképpel.
13732.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ward, Locks: Oban, Fort William, Skye, Iona, Staffa and Western Scotland. London, é.n, Ward, Locks & Co. Kiadói vászonkötésben, számos térképpel.
13733.

Ward, Lock's: Oban, Fort William, Skye, Iona, Staffa and Western Scotland. London, é.n, Ward, Locks & Co. Kiadói vászonkötésben, számos térképpel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Macsukóban. A szerző fényképfelvételeivel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13734.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Chambre Attila: Hét tenger búvárkalandjai. Bp., 1965. Sport. Sok képpel. Eredeti papírborítóval.
13735.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Dornyay Béla: Geologische Bemerkungen zur Umgebung von Rózsahegy. Bp., 1916. Bethlen Gábor Verlag. 18p.
13736.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db könyv-Woerls Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerls Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, WoerlS Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition
13737.

2 db könyv-Woerl's Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerl's Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, Woerl'S Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft