Rafael Sabatini: Borgia Caesar élete I-II. Ford. Kiss Dezső. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói egységes, aranyozott egészvászon-kötésben. Az első kötet gerincén apró sérülés.