Maurice Paléologue: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford. Ignotus és Szini Gyula. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.