Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 39

Claude Augé: Larousse pour tous. Nouveau Dictionnaire Encyclopedie. I.-II. Paris, 1905. Larousse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
14124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
von Horthy, Nicolaus: Ein Leben für Ungarn. Bonn, 1953, Athenäum-Verlag. Illusztrációkkal, térképmellékletekkel. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In linen binding with a bit worn out spine, otherwise in good condition.
14125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Joseph Victor von Scheffel. Der Trompeter von Säckingen. Stuttgart, 1881, Adolf Bonz & Co. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14131.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ludwig Börne: Gesammelte Schriften VII-VIII. Neue vollständige Ausgabe. Frankfurt, 1862, Verlag der Börneschen Schriften. 409+296 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
14133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14134.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Emilio Marco de Saint-Hilaire: Storia popolare aneddotica e pittoresca di Napoleone e della granda armata. Torino, 1844, Stabilimento Tipografico Fontana. Korabeli aranyozott, kopottas félbőrkötésben.
14135.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft