Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 39

14148.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
14149.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14150.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14151.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Zamenhof, L. L.: Lingvaj respondoj (plena kolekto). Letero pri la deveno de esperanto. Paris, 1925, Esperantista centra librejo. Kissé megviselt papírkötésben, kis sérüléssel.
14152.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Degen, Arthur: Esperanto lernolibro por popollernejoj. Unua parto: 1a kaj 2a lernjaro. Leipzig, 1930, Ferdinand Hirt & Sohn. Eszperantó nyelvkönyv, számos képpel, érdekességgel. Kicsit kopott papírkötésben, egy helyütt apró szakadással, egyébként jó állapotban.
14153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14154.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ernst Wickenhagens Geschichte der Kunst mit einen Anhang über die Musikgeschichte. Eklingen, 1923, Paul Neff Verlag. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.
14155.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14156.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14158.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft