Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 26

Szinnyei József: Komárom 1848-49-ben. Naplójegyzetek. Bp., 1887, Aigner Lajos. Műbőr kötés, restaurált, néhány kap szakadt.
13014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói, kissé foltos, laza egészvászon-kötésben.
13015.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Megkímélt, szép állapotú példány, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
13016.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13017.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Clausewitz Károly: A háborúról. Bp., 1917, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13019.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
13020.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
13021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13022.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13023.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13025.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft