Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 26

13026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13027.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
13028.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tomaschek, Eduard, Freiherr von: Geschichte des K.K.Dragoner-Regiments No. 8 Generallieutenant und Feidmarschall Raimund Graf von Montecuccoli, Reichsfürst und Herzog von Melfi, von dessen Errichtung 1617 bis zum Jahre 1888.  Nach Feld-Acten und sonstigen Original-Quellen des K.K. Kriegs-Archives verfasst.  Wien, 1899. Verlag des Regiments. 777p. + 5t. Későbbi félvászon kötésben, német nyelven, Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / In German language, later half-linen binding. 777p. + 5t.
13029.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13030.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5 db katonai témájú könyv-A Luftwaffe szupertitkos fejlesztései; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde; A tollas gárda; Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet; Sátán vagy géniusz? Hitler szürke eminenciása. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
13031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Térképészeti példák. A térképolvasáshoz és térképfelhasználáshoz. Bp. 1941. Magy. Kir. Térképészeti Int. 41 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Ágoston honvéd ezredes katona és térképész. Szerkesztette Bak antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötésben.
13035.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kozma Endre, Héjja István, Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. 838 p. Kiadói papírkötésben.
13036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Légo. segélyhelyre beosztott műtős-ápolónők tankönyve. Bp., 1954, Belügyminisztérium Légoltalom Országos Parancsnoksága. 208 p. Kiadói papírkötésben. Ritka.
13037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft