Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1228368
19000
253
Jewellery
Ezüst angyalos tálka, jelzett, Ag., 43,4gr, d:9cm /Silver bowl with angels, marked, Ag, 43,4gr, d. 9cm 1228336
19001
253
Jewellery
Ezüst wales nyaklánc, jelzett, Ag., 11,6gr, 45cm /Silver necklace Wales, marked, Ag. 11,6gr, 45cm 1228333
19002
253
Jewellery
Ezüst nyaklánc, jelzett, Ag., 6,6gr, 51cm /Silver necklace, marked, Ag. 6,6gr, 51cm 1228176
19003
253
Jewellery
Aranyozott ezüst pancer karlánc, jelzett, Ag.,3,1gr, 19cm/ Gold-plated silver flat link bracelet, marked, Ag. 3,1gr, 19cm 1228183
19004
253
Jewellery
Ezüst "csiga"karlánc, jelzett, Ag.,9,1gr, 20,5cm/Silver "snail" bracelet, marked, Ag. 9,1gr, 20,5cm 1228180
19005
253
Jewellery
Ezüst glides karlánc, jelzett, Ag.,2,2gr, 19cm/Silver bracelet glides, marked, Ag. 2,2gr, 19cm 1228190
19006
253
Jewellery
Ezüst fonott karlánc, jelzett, Ag.,5,8gr, 18,5cm/Silver braided bracelet, marked, Ag. 5,8gr, 18,5cm 1228195
19007
253
Jewellery
Ezüst glides karlánc, jelzett, Ag.,4,3gr, 19cm/ Silver bracelet glides, marked, Ag. 4,3gr, 19cm 1228199
19008
253
Jewellery
Ezüst figaró mintás karlánc, jelzett, Ag., 3,0gr, 20,5cm/ Silver Figaro bracelet pattern, marked, Ag. 3,0gr, 20,5cm 1228289
19009
253
Jewellery
Ezüst "pikkely" mintás karlánc, jelzett, Ag., 5,0gr, 20cm/ Silver "scale" pattern bracelet, marked, Ag. 5,0gr, 20cm 1228295
19010
253
Jewellery
Ezüst feszület, jelzett, Ag., 1,1gr/ Silver crucifix, marked, Ag. 1,1gr 1228301
19011
253
Jewellery
Ezüst földgömb függő, jelzett, Ag., 5,6gr/ Silver pendant globe, marked, Ag. 5,6gr Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft