Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1226625
19060
253
Jewellery
5 db zománcozott városképes és országcímeres jelzett ezüst kanál tétel / Collection of enameled silver spoons 46 g 1227811
19061
253
Jewellery
Ezüst(nyelű) kés, villa, kanál, Ag., br.:134gr., jelzett,15-18cm/ Silver (handled) knife, fork, spoon, Ag., br.: 134gr, marked, 15-18cm.. 1230402
19062
253
Jewellery
Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, monogramos (CS), jelzett, d:4,5 cm, nettó:43 g 1230387
19063
253
Jewellery
Ezüst (Ag.) kiskanalak (9db), jelzett, h:13-15 cm, nettó:187 g 1225445
19064
253
30000
Jewellery
Díszes szecessziós ezüst (Ag.) cigarettatárca, monogrammal, jelzett, bruttó 75 g 1228390
19065
253
Jewellery
Ezüst gyermek étkészlet, 3db-os kanál és villa, jelzett, Ag., 105,2gr/Silver children's dinnerware, spoons and forks, set of 3-inch, signed, Ag. 105,2gr 1228378
19066
253
Jewellery
Ezüst olasz tálka, jelzett, Ag., 43,7gr, d:10cm /Silver bowls, marked, Ag, 43,7gr, d. 10cm 1228075
19067
253
22000
Jewellery
Ezüst keresztelőpohár, jelzés nélkül, Ag., 123,2gr, 9x6,5cm /Silver cup without signaling, Ag. 123,2gr, 9x6,5cm 1227925
19068
253
70000
Jewellery
Ezüst tálca, monogramos, jelzett, Ag., 366gr., 2db, 18x18cm/ Silver trays, monogrammed, signed, Ag., 366gr., 2 pieces, 18x18cm 1224554
19069
253
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, súlyozott, nettó:126 g m:18 cm 986907
19070
253
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm 1224570
19071
253
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tál, jelzett (Groggio), nettó:212 g, 15×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft