Könyvek: Történelem

Tételek száma: 54

12762.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12763.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Baráthosi-Balog Benedek Vázlatok török testvéreink történetéből. Bp., 1928. Held Nyomda. 159+(1) p. (Baráthosi Turáni Könyvei V.) Fűzve, kiadói papírborítóban
12764.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kicsit kopott, díszes, dombornyomott, festett vászonkötésben, jó állapotban.
12765.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szilágyi Sándor: A magyar forradalom férfiai 1848/9-ből. Második átdolgozott és bővített kiadás. Két autograph-melléklettel. Pest, 1850. Heckenast. (8)+344+(8)p.+1 kihajt. mell. Későbbi félvászon-kötésben. Az egyik kihajtható melléklet fele hiányzik.
12766.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Baróti Lajos dr., Szalay József dr.: A Magyar nemzet története. I-IV. kötet. I. kötet: Magyarország az Árpádház kihaltáig. 250 szövegképpel és 34 műmelléklettel. II. kötet: Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában. 250 szövegképpel és 19 műmelléklettel. III. kötet: Magyarország a Habsburg-házból való választott királyok korában. 325 szövegképpel és 29 műmelléklettel. Magyarország a Habsburg-házból s a Habsburg-Lotharingiai házból származott örökös királyok korában. 248 szövegképpel és 36 műmelléklettel. Gazdagon díszített, aranyozott kiadói egészbőr kötésben. GErincek ragasztottak, egyébként szép.
12767.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12768.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12769.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933. Lantos. Egészvászon kötésben.
12770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12771.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Solymossi Péter: Magyar revízió svéd szemmel. Svéd diplomáciai jelentések Magyarország 1938-1941 közötti revíziós politikájáról. Budapest-Stockholm, 2002, Buda Records. Illusztrált kiadói papír kötésben, szép állapotban
12772.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Köpeczi Béla (szerk.): II. Rákóczi Ferenc válogatott levelei. Bp., 1958, Bibliotheca. Kiadói félvászon kötésben.
12773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft