Könyvek: Történelem

Tételek száma: 54

Láposi Haller Jenő Dr.: Rózsák és tövisek között - a bitófáig! Gasparich Márk muraközi vértanú emlékezete halálának 80. évfordulóján. Mezőtúr, 1933, Corvina. 48p.
12774.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12775.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
12776.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
12777.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
12778.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sárváry Béla: Történelmi viszhangok élet, jellem és korrajzokban. Pest, 1857. Pfeifer. 350p. 5 fametszetű portréval. Korabeli félbőr kötésben.
12779.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
12780.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Bp., 1900, Révai és Salamon. 299p., 51 t., 50 feliratos hártyapapír. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle),viseltes fedődobozzal. Kissé kopottas állapotban.
12781.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
12782.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12783.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12784.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12785.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft