Könyvek: Történelem

Tételek száma: 54

Marczali Henrik (szerk.): Nagy Képes Világtörténet I-XII. kötet (teljes). I. kötet: A Kelet ókori népeinek története. II. kötet: A görögök története a római hódítás koráig. III. kötet: A rómaiak története. IV. kötet: A népvándorlás kora. V. kötet: A hűbériség és a keresztes hadjáratok kora. VI. kötet: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. VII. kötet: A reformatio kora. VIII. kötet: Az ellenreformatio kora. IX. kötet: Az absolutismus kora. X. kötet: A forradalom és Napoleon kora. XI. kötet: A reformok kora. XII. kötet: Korunk állami és társadalmi alkotásai.  Budapest, [1891-1904.] Franklin. Kulturhistoriai képekkel, arcképekkel, mellékletekkel és térképekkel gazdagon illusztrálva. A tizenkét kötet egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötetek gerince kissé kopott, 3-4 kötet gerince sérült és javított, egyébként jó állapotban.
12798.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
12799.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12800.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1929, Zajti Ferenc. Egészvászon kötésben
12801.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp. 1932. Második kiadás. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 371 p. Aranyozott kiadói félbőr kötésben
12802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12803.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12804.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12805.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Montesquieu: Európa egységéről. A törvények szelleme és a Perzsa levelek válogatott részei. Fordította és az előszót írta: Rózsahegyi Zoltán. Bp., 1943. Phönix. 128 p.
12806.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12807.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12808.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
12809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft