Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
811169
19026
225
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal, 993650
19027
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) bross, lemezelt aranyozással, gazdagon díszített, jelzés nélkül, br. 4 g, h: 4,5 cm 967264
19028
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) horoszkóp medál, jelzett, nettó: 2.1 g 987266
19029
225
Jewellery
Féldrágakövekkel kirakott ezüst(Ag) kereszt ezüst(Ag) láncon, jelzett, br: 8,2 g 992550
19030
225
Jewellery
Festett porcelán szentkép 14K arany keretben / Painted chinaware image in golden frame gr.2,2g 992558
19031
225
26000
Jewellery
14K arany nyaklánc 5g / 14 C gold necklace 5g 992565
19032
225
Jewellery
14K női arany kartóra. Nem jár. br 8,23g / 14 C gold women's watch. Needs repair 8,23g 989429
19033
225
Jewellery
Díszes, ezüst púdertartó , jelzett, BM monogrammal br.: 50 gr, d:6,5cm 989427
19034
225
19000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca, jelzett, "Damjanich KP. ZLJ. Tisztikara 1930-1934" felirattal, tűzzománc díszítéssel. br.: 190gr, 8,8x11,5x0,8cm 966248
19035
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tálca, zománc díszítéssel (pár helyen sérült), jelzett, mesterjeggyel (GL), monogrammal (BL), 8×9 cm, nettó:157 g 987466
19036
225
4200
Jewellery
Tűzaranyozott citrin díszítésű ezüst(Ag) medál láncon, jelzett, 7,8 g 990373
19037
225
Jewellery
Ezüstnyelű(Ag) süteményes készlet, 6 db villa, 5 db kés, süteményes lapát törött, jelzett, dobozban, br: 178 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft