Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
986275
19013
225
14000
Jewellery
cca 1900 Duplafedelű, ezüst női zsebóra működő szerkezettel, számlapján kis hajszálrepedéssel. Jól működik / Double silver women's watch. Crack on the dial. Works well. 755294
19014
225
Jewellery
3 db angol ezüst (Ag) kanál / Silver spoon with enamel 0,925; 36,3g 987084
19015
225
Jewellery
Paua függő ezüst (Ag) láncon, 5,6 g 989201
19016
225
Jewellery
Ezüst, kővel díszített, női nyaklánc. Jelzett, br.: 19gr. 989185
19017
225
Jewellery
Ezüst, női nyaklánc 9db macskaszemmel(?) díszítve. jelzett, br.: 15,8gr. 972907
19018
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (BR) nettó:67 g, h:21,5 cm 987055
19019
225
Jewellery
Ezüst (Ag) szelence gyöngyház mozaik berakással, jelzett, d: 5,5 cm, br: 62,4 cm 745811
19020
225
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, h:18 cm, nettó:127 g 745808
19021
225
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) kanál, jelzett, monogramos, h:22 cm, nettó:206 g 972906
19022
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) húskanál, jelzett, bárói címerrel, nettó:115 g, h:26,5 cm 987623
19023
225
Jewellery
3 csomag 18 K laparany több sérült állapotban 967249
19024
225
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kővel, jelzett, mérete: 51 bruttó: 1.1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft