Tűzaranyozott citrin díszítésű ezüst(Ag) medál láncon, jelzett, 7,8 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/225/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~45/Tuzaranyozott-citrin-diszitesu-ezustAg-medal-lancon-jelzett-7-8-g~II987466
987466
19036
225
4200
Jewellery
Leírás: Tűzaranyozott citrin díszítésű ezüst(Ag) medál láncon, jelzett, 7,8 g
: tánczos_gábor