Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 54

12938.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
12939.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Thanhoffer Lajos, Dr.: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Orvosok és egyetemi hallgatók használatára írta - - tanár.Budapest, 1894, Eggenberger. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
12940.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12941.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
ZELENYÁK János: A gyógynövények hatása és használata. Budapest, 1908. Stephaneum. Viseltes, foltos fedőborítóval és első 1-2 oldallal.
12942.

ZELENYÁK János: A gyógynövények hatása és használata.
Budapest, 1908. Stephaneum. Viseltes, foltos fedőborítóval és első 1-2 oldallal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
12943.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Heir, Martin (szerk.): The twentieth century encyclopedia of printing. Chicago, 1930, Graphic Arts Publishing Company. Aranyozott,dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotú.
12944.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12945.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Magyar bábakönyv. Bp.1942. Magyar Kir.Állami ny.1 t.címkép. 355 l. 12 l. Sok szövegközti illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
12946.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12947.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
12948.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Heller farkas: A közgazdasági elmélet története. Budapest, 1943, Gergely R. Könyvkereskedése. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
12949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft