Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
991597
12950
225
Books: Science and technology
Dr. Bród Miksa: Gyógyszerek és gyógymódok. É.n. Az Élet és Egészség könyvtára. 48 p. 988649
12951
225
Books: Science and technology
Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban /
hardcover, demaged condition 994121
12952
225
Books: Science and technology
Magyar László: Órások és óragyűjtők. Kis enciklopédiája Bp., 1984. Műszaki könyvkiadó. 234p. kis gerinchiba 875194
12953
225
Books: Science and technology
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki. 837272
12955
225
Books: Science and technology
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült 799359
12956
225
Books: Science and technology
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben 992759
12958
225
Books: Science and technology
Jak-11 Ölyv, vadász-kiképző repülőgép leírása és különleges berendezései 2 kötetes leírás. Bp., 1951. Honvédelmi minisztérium. 956165
12959
225
Books: Science and technology
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban. 987555
12960
225
Books: Science and technology
Collins F. Howard: Spencer Herbert Synthetikus Filozófiájának Kivonata. Pekár Károly dr. életrajzi bevezetésével. Budapest, 1903, Poltzer zsigmond Könyvkereskedése.Kopottas, kiadói, egészvászon kötésben. 994863
12961
225
Books: Science and technology
Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Félvászon kötésben 987548
12962
225
Books: Science and technology
Herbert Spencer: Essay de morale de science et d'esthétique par - - I Essais sur le progrés traduits de l'aglais par M. A. Burdeau. Paris, 1877, Librairie Germer Bailliére. Dombornyomott, félbőr kötésben, kopottas borítóval. 990108
12963
225
900
Books: Science and technology
Littmann Imre: Sebészeti műtéttan. Egyetemi tankönyv. Budapest, 1953, Egészségügyi kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft