Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 54

Dr. Bród Miksa: Gyógyszerek és gyógymódok. É.n. Az Élet és Egészség könyvtára. 48 p.
12950.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban / hardcover, demaged condition
12951.

Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban /
hardcover, demaged condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Magyar László: Órások és óragyűjtők. Kis enciklopédiája Bp., 1984. Műszaki könyvkiadó. 234p. kis gerinchiba
12952.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
12953.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12955.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
12956.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jak-11 Ölyv, vadász-kiképző repülőgép leírása és különleges berendezései 2 kötetes leírás. Bp., 1951. Honvédelmi minisztérium.
12958.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12959.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12960.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Félvászon kötésben
12961.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herbert Spencer: Essay de morale de science et desthétique par - - I Essais sur le progrés traduits de laglais par M. A. Burdeau. Paris, 1877, Librairie Germer Bailliére. Dombornyomott, félbőr kötésben, kopottas borítóval.
12962.

Herbert Spencer: Essay de morale de science et d'esthétique par - - I Essais sur le progrés traduits de l'aglais par M. A. Burdeau. Paris, 1877, Librairie Germer Bailliére. Dombornyomott, félbőr kötésben, kopottas borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Littmann Imre: Sebészeti műtéttan. Egyetemi tankönyv. Budapest, 1953, Egészségügyi kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
12963.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft