Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
820950
10115
221
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Lombár László. Ceruza, papír, jelzett, 21×16 cm 794313
10116
221
5500
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: A debreceni Máv műhely kapuja. Ceruza, papír, jelzett, 20×28 cm 902353
10117
221
Máry jelzéssel: Delpica és Éva. Színes ceruza, papír, 31×43 cm 955226
10118
221
Merényi Pál: Szinyei után, Lila ruhás nő. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×58 cm 950226
10119
221
Merkler jelzéssel: Tájkép toronnyal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×22 cm 908872
10120
221
Mezősi jelzéssel: Őrség. Olaj, farost, 53×54 cm 955154
10121
221
MH jelzéssel: Falu a dombok közt. Fametszet, papír, 27×21 cm 955161
10122
221
MH jelzéssel: Erdei séta. Fametszet, papír, 27×21 cm 955132
10123
221
MH jelzéssel: Pihenők. Fametszet, papír, 27×21 cm 936566
10124
221
Milichovszky András: Utcarészlet patakkal. Akvarell, papír, jelzett, 44×40 cm 955374
10125
221
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 29.5x20.8 cm 902863
10126
221
Murányi jelzéssel: Vitorlás a sziklánál . Olaj, karton, keretben, 20×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft