Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
957063
10037
221
14000
Dienes János (1884-1962): Gyümölcsszedők. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45,5×31 cm 955172
10038
221
DK jelzéssel: Kutyafej. Ceruza, papír, 30×21 cm 667229
10039
221
Dobi Lajos: Vörös-tenger. Zománcfesték, farost, 70x100cm 671653
10040
221
Dobi Lajos: Kilimandzsáró. Olaj, farost, jelzés nélkül, 40×50 cn 948780
10041
221
Dobó Katalin: Családi idill, csendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 33,5×33,5 cm 951980
10042
221
Domján József (1907-1992): Pro Patria. Fametszet, papír, jelzett, sorszámozott, 50×37 cm 920703
10043
221
75000
Éder Gyula (1875-1945): Puttók. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 25×33,5 cm 908277
10044
221
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő. Kőnyomat. Jelzett, papírméret: 59x42 cm 908279
10045
221
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm 908283
10046
221
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm 874480
10047
221
Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm 955268
10048
221
Fabó jelzéssel: Naiv városkép. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft