Festmények és grafikák Tételek száma: 264
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
956597
10087
221
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krisztus kálváriája. Vegyes technika, papír, jelzett, 27,5×20 cm 956557
10088
221
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): '48-as honvédek elszállítása a régi tabáni temetőből, 1939 nov. 15. reggel 9 órakor. Ceruzarajz, papír, jelzett, 34×24,5 cm 956648
10089
221
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció II. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm 956646
10090
221
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm 457064
10091
221
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm 949671
10092
221
B. Koppány György: Megesketve. Színes rézkarc, papír, jelzett. 14x11 cm 922684
10093
221
B. Koppány György: Szép karácsonyt. Színezett fa metszet, papír, jelzett, 11x7 cm 954997
10095
221
Kovács jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, karton, 42×32 cm 949595
10096
221
Zé Kovács József (1951- ): Kurutzból lett labantz vitéz 1983. Rézkarc, papír, 60/100, jelzett, 32,5×28 cm 954273
10097
221
Kovács Júlia (1924-2007): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm 897431
10098
221
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Balerina. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×31 cm 953774
10099
221
15000
Kron Jenő (1882 - 1974): Alvó baka a lővészárokban. Galiciai harctér 1915. III. 20. felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 23,5x17,5cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 33,5x25cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft