Könyvek: A Földrajzi Társaság kiadásai

Tételek száma: 14

12454.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly: Mélytengerek világa. 73 képpel és 15 melléklettel. Bp., [1902], Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12455.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedició története. Bp., 1910, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12456.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
12457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12458.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12459.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. 59 képpel és 8 térképpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12460.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12461.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12462.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Festetics Rudolf gróf: Emberevők között. 55 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könykereskedése. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12463.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.é.n
12464.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
12465.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft