12465.
218. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: A Földrajzi Társaság kiadásai
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.