Festmények és grafikák Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
830396
218
9500
Aba Szőcs László (1944-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 925860
10001
218
Ábrahám Rafael (1929-): Műterem. Rézkarc papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×13 cm 864747
10003
218
Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm 926201
10004
218
Altorjay: Tehén. Vegyes technika, papír, jelzett, 13x12 cm 925813
10005
218
4200
Andráskó István (1930-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 30×21 cm 925849
10006
218
6500
Andráskó István (1930-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×33 cm 876732
10007
218
24000
Bada Márta (1951-?): Szultán lánya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×37 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 908656
10008
218
Bakányi jelzéssel: Gémeskút az udvaron. Olaj, karton, antik sérült keretben, 31×37 cm 928990
10009
218
Bánát Klára: Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, 45x32 cm 828240
10010
218
Barta Ernő (1878-1956): Aquincum. Rézkarc 28/100, papír, jelzett, 18×24 cm 926170
10011
218
Barta István (1892-1976): Mátraháza. Akvarell, papír, jelzett, 32×47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft