Bakányi jelzéssel: Gémeskút az udvaron. Olaj, karton, antik sérült ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/218/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Bakanyi-jelzessel-Gemeskut-az-udvaron-Olaj-karton-antik-serult-keretben-31C39737-cm~II908656
908656
10008
218
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Bakányi jelzéssel: Gémeskút az udvaron. Olaj, karton, antik sérült keretben, 31×37 cm
: németh_andrea