Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x46 cm
10120.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, farost, keretben 24×19 cm
10121.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Varró lány. Olaj, farost, keretben 24×20 cm
10122.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Táj várrommal. Olaj, vászon, 65×85 cm
10123.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Ivócimborák. Pasztell, papír, 27×38 cm
10124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő a fák alatt. Tempera, papír,szakadt a sarkoknál, 65×51 cm
10125.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 35×50 cm
10126.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
25

Olvashatatlan jelzéssel: Tisztás. Akvarell, papír, 30×44 cm
10127.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 34×24 cm
10128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Sárkány. Akvarell, papír, 29,5×29,5 cm
10129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10132.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Tempera, papír, jelzett, 26x38 cm
10133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft