Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 124

Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp., 1891, lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerince kissé sérült, jó állapotban.
13019.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils dUlysse oder wunderbare Begebenheiten Telemachs... Linz 1795, Trattern. 24 rézmetszetű képpel, belül elvált, megviselt félbőr kötésben / with 24 etchings in half leather binding
13020.

Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse oder wunderbare Begebenheiten Telemachs... Linz 1795, Trattern. 24 rézmetszetű képpel, belül elvált, megviselt félbőr kötésben / with 24 etchings in half leather binding

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Magyar vasutasok albuma. Írták: Rákosi Jenő, Tormay Cécile, Szederkényi Anna stb. Szerk. Vass István. Bp., 1927, (Apostol-ny.). Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, irredenta mottókkal, fotókkal illusztrált. (a gerinc belül levált)
13021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Hetedik bővített kiadás sajtó alá rendezte Bánóczi József, 1-5. kötet. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
13022.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Arany János össze munkái I-VIII. kötet komplett. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
13023.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
13024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tremkó György: Temető-kultúra. Dedikált! Bp., 1928, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13025.

Tremkó György: Temető-kultúra. Dedikált! Bp., 1928, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13026.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
13027.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., 1936, Singer és Wolfner, Corvina Könyvkötészet. Kiadói egészbőr kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mollináry Gizella: Ami történik. Bp., 1937, Gebauer Béla. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gellért Oszkár: Hírmondó, versek. Bp., 1953, Szépirodalmi Könyvkiadó. Dedikált! Kiadói papírkötés, szakadt, kopottas állapotban.
13030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft