1 800 Ft
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp., 1891, lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerince kissé sérült, jó állapotban.