Festmények és grafikák Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
787778
202
Ajtai Tamás (1952-): Oltárvilág. Vegyes technika, karton, jelzett, újszerű keretben 21×21 cm 801906
10001
202
Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm 801026
10002
202
Almássy Aladár (1946-): Lokomotív. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×50 cm 801913
10003
202
1966 Altorjay: Pincér. Papír, vegyes technika, jelzett, 30x20 cm 801577
10004
202
30000
Anthony Austin: Halálom. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 804027
10005
202
Balázs-Piri Balázs (1937-): A mumus. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x40cm
801550
10006
202
Barabás Gizella (1893-1985): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm 802280
10007
202
Barta Ernő (1878-1956): Przemysl 1915. Litográfia, jelzett, üvegezett keretben, 40x50cm (üveg törött) 731547
10008
202
22000
Barta Ernő (1878-1956): Éjszakai csók. Pasztell, papír, jelzett, 64×43 cm 803932
10009
202
D. Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, antik keretben, 25×22 cm 725008
10010
202
30000
Benize jelzéssel: Esti felolvasás. Olaj, vászon, keretben, 55×75 cm 784232
10011
202
24000
Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft