Festmények és grafikák Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
803818
10012
202
Biró L. jelzéssel: Telihold. Olaj, karton, antik keretben, 18×23 cm 543344
10013
202
4200
Blahos Rudolf (1917-1986): Fák az útnál, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 35×22 cm 543254
10014
202
Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak, akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm 768594
10015
202
Boldizsár István (1897-1984): Nagy mosás a tanyán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm 767872
10016
202
2200
Bordás Ferenc (1911-1982): Anyák napja. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm 767866
10017
202
2200
Bordás Ferenc (1911-1982): Balettozók. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm 741314
10018
202
Csáji Attila (1939-): Rovásjelek XIII. E-print 5/25, papír, jelzett, 32×24 cm 803789
10019
202
Csillag József (1894-1977): Candzia. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm 802101
10020
202
9500
Csohány Kálmán (1925-1980): Három királyok. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×20 cm 728261
10021
202
Debreceni Bárány jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kis lyuk a kartonon, antik keretben 80×60 cm 445628
10022
202
Dévényi János (1956.): Négy elipszis. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50x40 cm 783932
10023
202
4200
Dudás Jenő (1900-1991): Reggeli napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft