Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa (4. kiadás). Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Az előlap kijár
Hipper Sándor: A magyarországi munkások rokkant- és nyugdíjegyletének huszonöt éves története. 1893-1918.Bp. 1918. Pallas. Eredeti félvászon kötés, gerince sérült, állapota viseletes.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsátja a kongresszus előkészitő bizottsága. Bp., 938, Szent István Társulat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal
Varsik, Branislav: Die slowakisch-magyarische ethnische Grenze in den letzten zwei Jahrhunderten. Bratislava-Pressburg, 1940. Papírkötésben /
Paperback