Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
Vargyas Endre: Magyar szabadságharcz története 1848-1849-ben. A magyar nép számára. 2. bőv. kiadás. Mehner Vilmos, Bp, 1879. Viseltes félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, illusztrációkkal
A műveltség könyvtára - Az Ókor, A Középkor, Az Újkor, A Legujabb kor története. 4 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben.
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)