Könyvek: Történelem II.

Tételek száma: 34

Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
12753.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
12754.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Takács Tibor: Kaftános fejedelem - Thököly Imre életregénye. Dedikált! Bp. 1965.
12755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
12756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Történelmi Társulat Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára kiadott emlékkönyve I. és II. kötet, Akadémiai Kiadó 1952.
12757.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12758.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kéry Gyula: Blaha Lujza élete. Jókai Mór bevezető soraival. Bp., 1896. Rózsavölgyi és Társa. 160p., számos szövegközti illusztrációval + 2 különálló hasonmás-melléklet Festett, aranyozott kaucsuktáblás kiadói félvászon díszkötésben. (egy-két lapon lévő apró szakadástól eltekintve jó állapotban)
12759.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai és kalandjai, I-XVIII. kötet, sorozat, Köhler K.F. Kiadó, Lipcse, 1873., fordította Halasi O., könyvenként 2 kötet, kiadói félvászon kötésben,
12760.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
12762.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben
12763.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
12764.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft