Könyvek: Történelem II.

Tételek száma: 34

12765.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.
12766.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12767.

Kikiáltási ár:
35 000 Ft
94,59
102,94
12768.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az új magyar generáció problémái. Az Országos Széchenyi Szövetség előadássorozata 1930 február-március. Bp, 1930, Centrum KIadóvállalat Rt., p129
12770.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1931 Csurgói Diákalbum, szerkesztette Écsy Ö. István, kiadja a Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége
12771.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,05
4,41
Dr. Irásné Melis Katalin: Adatok a Pesti-síkság Árpád-kori településtörténetéhez, Budapesti történeti Múzeum kiadása, 1983.
12772.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12773.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Gorzó Bertalan, Bilkei. Szatmár vármegye nemes családjai. Nagykároly, 1910. Gál Samu. 140 p. Későbbi egészvászon védőkötésben Kiváló állapotban. Ex librissel
12774.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
12775.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói festett félvászon-kötésben. sérült gerinccel (belül egy firkával)
12776.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft