Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 28

Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Bauer Imre. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x11,5 cm
11202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17 db vegyes ex libris
11203.

17 db vegyes ex libris

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970 Klf. alkotók (Gerhard Beyer, Karl-Georg Hirsch, Helga Paditz, stb.): XIII. Internationaler Exlibris Congress Budapest 1970. (A XIII. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus alkalmából megjelent mappa, 10 db grafika). Vegyes technika, papír, mindegyik jelzett. Változó méretben. Kiadói papírmappában. Számozott (73./300) példány.
11204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1972-1980 Kisgrafika, Kisgrafika Barátok Köre Értesítő, komplett évfolyamok. Többek közt Reich Károly, Stettner Béla, Fery Antal műveinek reprodukcióival és eredeti metszet kisgrafika mellékletekkel. Kiadói papírkötésben, néhány kevés gerinc kissé sérült, néhány kevés számban tollas feljegyzésekkel.
11205.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1981-1989 Kisgrafika, Kisgrafika Barátok Köre Értesítő, nem komplett évfolyamok, össz. 14 lapszám. Többek közt Stettner Béla, Fery Antal, König Róbert, Bálványos Huba, Plugor Sándor műveinek reprodukcióival és eredeti metszet kisgrafika mellékletekkel. Kiadói papírkötésben, egyik gerinc kissé sérült, többségében jó állapotban.
11206.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

2 db erotikus ex libris: Tempinszky István (1907-1979): Sex libris Stephani Szigeti. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm + Kékesi László (1919-1993): Ex libris Dr. Mayer József. Linómetszet, papír, jelzett, 16x11 cm
11207.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

11208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aczél Ilona (1929-2000) és/vagy Óvári László (1926-1988), össz 6 db ex libris terv kettő lapon, 1970 körül. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 7,5x7,5 és 11x8,5 cm méretekben.
11209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Buday György (1907-1990): 9 db jelzés nélküli fametszet, 10x9 cm és 11,5x10,5 cm közötti méretben
11210.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Conrad Gyula (1877-1959): Ex libris Dr. Arthuri Káldor. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×8,5 cm
11211.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig
11212.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm
11213.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft