Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 28

Fery Antal (1908-1994) és mások: 4 db ex libris, linó, papír, jelzett, papírlapra rögzítve, 14×10 cm
11214.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fery Antal (1908-1994), össz. 3 db Szigeti István részére készült kisgrafika, közte 2 db erotikus: Stephanus Szigeti numismaticus, Budapest Regina Danubii; Stephanus Szigeti, ex vinis prosit és BUÉK 1968. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 6x8 és 9x5 cm közti méretekben
11215.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Frans Masereel (1889-1972): Újévi grafika 1960. Jelzett Üvegezett keretben 9x12cm
11216.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Ex libris terv. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 13×6,5 cm.
11217.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Hegedűs 2 László (1950-): Ex libris Arató Antal, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/50). Hátoldalán a művész bélyegzésével. 11x9 cm
11218.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kisgrafika Barátok Köre 25. Jubileumi emlékmappa a K.B.K. megalakulása 25. évfordulójára. Bp., 1984, Kisgrafika Barátok Köre, 3 sztl. lev.+ 35 t. Bordás Ferenc, Fery Antal, Gácsi Mihály, Kőhegyi Gyula, Sterbenz Károly, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos és mások grafikáival. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Kísérőfüzettel Kiadói papírborítón apró ráragasztott papírmaradvánnyal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 21x15 cm. Számozott (33./100) példány. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
11219.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben
11220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy László Lázár, Kaveczky Zoltán stb.): 14 db ex libris és kisgrafika. Rézkarc, papír, részben jelzett, klf. méretekben.
11221.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy László, Diskay Lenke, Perei Zoltán stb.): 16 db ex libris és kisgrafika (közte "Első ember a holdon"). Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben.
11222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly (1883-1977): 5 db színes fametszet, papír v. karton, jelzett a metszeten, papír,részben modern utánnyomás, 10×10 cm körüli méretekben
11223.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Külföldi alkotók: 16 db erotikus témájú kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzettek. Klf. méretekben
11224.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

M. Kiss József (1935-1999): Arató (fenékpusztai ládikaveret után). Fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm
11225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft