Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3441485
11214
507
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994) és mások: 4 db ex libris, linó, papír, jelzett, papírlapra rögzítve, 14×10 cm 3401727
11215
507
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994), össz. 3 db Szigeti István részére készült kisgrafika, közte 2 db erotikus: Stephanus Szigeti numismaticus, Budapest Regina Danubii; Stephanus Szigeti, ex vinis prosit és BUÉK 1968. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 6x8 és 9x5 cm közti méretekben 3405940
11216
507
Ex libris - small-graphics
Frans Masereel (1889-1972): Újévi grafika 1960. Jelzett Üvegezett keretben 9x12cm 3436747
11217
507
4600
Ex libris - small-graphics
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Ex libris terv. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 13×6,5 cm. 3438672
11218
507
Ex libris - small-graphics
Hegedűs 2 László (1950-): Ex libris Arató Antal, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/50). Hátoldalán a művész bélyegzésével. 11x9 cm 3438708
11219
507
3400
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika Barátok Köre 25. Jubileumi emlékmappa a K.B.K. megalakulása 25. évfordulójára. Bp., 1984, Kisgrafika Barátok Köre, 3 sztl. lev.+ 35 t. Bordás Ferenc, Fery Antal, Gácsi Mihály, Kőhegyi Gyula, Sterbenz Károly, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos és mások grafikáival. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Kísérőfüzettel Kiadói papírborítón apró ráragasztott papírmaradvánnyal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 21x15 cm. Számozott (33./100) példány. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 3401730
11220
507
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben 3438648
11221
507
Ex libris - small-graphics
Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy László Lázár, Kaveczky Zoltán stb.): 14 db ex libris és kisgrafika. Rézkarc, papír, részben jelzett, klf. méretekben. 3438658
11222
507
Ex libris - small-graphics
Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy László, Diskay Lenke, Perei Zoltán stb.): 16 db ex libris és kisgrafika (közte "Első ember a holdon"). Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben. 3378032
11223
507
Ex libris - small-graphics
Kós Károly (1883-1977): 5 db színes fametszet, papír v. karton, jelzett a metszeten, papír,részben modern utánnyomás, 10×10 cm körüli méretekben 3438684
11224
507
Ex libris - small-graphics
Külföldi alkotók: 16 db erotikus témájú kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzettek. Klf. méretekben 3392403
11225
507
Ex libris - small-graphics
M. Kiss József (1935-1999): Arató (fenékpusztai ládikaveret után). Fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft