Üvegtárgyak Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3414182
12556
502
Glass-objects
Kosta Boda gyár, Kjell Engman (1946-2010) designer: "Catwalk" asztaldísz. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 10,5 cm 3414169
12557
502
15000
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 14x12 cm, dobozában. 3414166
12558
502
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, m: 13 cm, dobozában. 3403427
12559
502
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz, kakas díszítéssel, dobozában, jelzett, hibátlan, 6x6,5 cm 3411866
12560
502
Glass-objects
10 darabos szecessziós pezsgős pohár garnitúra. cca 1900, Osztrák-Magyar Monarchia, hibátlan, m: 17,5 cm 3411855
12561
502
15000
Glass-objects
cca 1910/30, Tízszemélyes, 31 részes antik kristályüveg italos készlet, későszecessziós mintákkal díszítve, 3 különböző fajta pohárral, kancsóval, hántolt és köszörült mintával, minimális pattogzással, kancsó m: 24,5 cm, poharak m: 9-12 cm 3417890
12562
502
Glass-objects
Murano iparművész pingvin figura, anyagában színezett szakított hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 3417889
12563
502
Glass-objects
Murano "Aquarium" levélnehezék, hal alakú öntött üveg, belsejében akváriumot idéző színezéssel. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x14 cm 3417963
12564
502
Glass-objects
Királykék üveg elefánt figura, anyagában színezett, hibátlan, 8x8,5 cm 3414131
12565
502
Glass-objects
Murano opak üveg hal figura, címkével jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3417967
12566
502
Glass-objects
Iparművész üveg elefánt figura, anyagában részben színezett, hibátlan, 8x9 cm 3417975
12567
502
Glass-objects
Iparművész üveg kivi madár figura, anyagában színezett, hibátlan, 6,5x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft