Üvegtárgyak Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394733
12580
502
26000
Glass-objects
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm 2659635
12581
502
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm 3322353
12582
502
19000
Glass-objects
Cseh üveg petróleumlámpa, savmaratott zománcfestett testtel, fém szerelékkel, jelzett cseh cilinderrel, m: 40 cm 3322388
12583
502
19000
Glass-objects
Malachit üveg petróleumlámpa, cilinderrel, újszerű állapotban, m: 47 cm 3322360
12584
502
14000
Glass-objects
Bólés szett, 3 pohárral, üveg merőkanállal, fém fedéllel, m: 26 cm 3322391
12585
502
Glass-objects
Anyagában színezett art deco üvegkínáló, díszes fém szerelékben, d: 28 cm, m: 21 cm 3326012
12586
502
Glass-objects
Orrefors, Sven Palmqvist (1906-1984) designer: Kristály váza Nils Holgerrson csiszolt figurájával díszítve. cca 1950/60, jelzett az alján: Orrefors P 3613/III, minimális karcokkal, m: 23 cm 3200235
12587
502
11000
Glass-objects
Antik cseh kristály kupa, anyagában színezett kék üveg, aranyszínű festéssel, fém talpon, m: 19,5 cm 2807359
12588
502
Glass-objects
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm 3045694
12589
502
7500
Glass-objects
Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm 3343233
12590
502
Glass-objects
Murano vagy cseh krakléüveg kínáló. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm, m: 18,5 cm 3342332
12591
502
11000
Glass-objects
Hólyagos kancsó. Parád, cca 20. sz. eleje, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft