Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2857357
12048
502
3400
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm 3215856
12049
502
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm 3237349
12050
502
3200
Art-ceramics
Örsi András (1943-): Női büszt, kerámia, jelzett fa alapon, m:11 cm 3177632
12051
502
4800
Art-ceramics
Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm 2996315
12052
502
3400
Art-ceramics
RJ? jelzéssel: Táncosok. Mázas, gipsszel bevont kerámia. Kis kopással, m: 32 cm 3194465
12053
502
Art-ceramics
cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm 3323522
12054
502
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Szerelmespár. Jelzett, m: 16 cm 3352531
12056
502
3800
Art-ceramics
4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt 3346038
12057
502
Art-ceramics
Színes ruhás lány. Kézzel festett kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopással 18 cm 3340861
12058
502
Art-ceramics
Antik kancsó, cca 1900, mázsérüléssel, m: 14,5 cm 3340908
12059
502
4600
Art-ceramics
Tófej nagyváza, jelzés nélkül, m: 35 cm 3340883
12060
502
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft