Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394900
12036
502
5500
Art-ceramics
Pesthidegkút modernista kínáló asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, d: 28 cm 3399614
12037
502
Art-ceramics
Kerámia adventi koszorú, d: 21 cm 3394938
12038
502
Art-ceramics
Kuglőfsütő. Alföld, cca 19. sz közepe, javított, d: 23,5 cm 3394824
12039
502
3800
Art-ceramics
Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 16,5 cm 3398929
12040
502
Art-ceramics
Gmundner Austria színescsíkos mintás korsóváza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3400905
12041
502
4800
Art-ceramics
cca 1895 Murányi Kőedény Manufaktúra, Máyer József mester: Zsánerjelentes dísztál. Krémpasztell színekkel fedett kőedény, jelzett, erős kopásokkal, d: 20 cm 3397984
12042
502
3800
Art-ceramics
Beres István szárazvirág tál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm 3397987
12043
502
4600
Art-ceramics
Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3397982
12044
502
3800
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm 3215886
12045
502
3200
Art-ceramics
Iparművész kézzel formázott mázas kerámia hasábváza, kis kopással, m: 25,5 cm 3361852
12046
502
Art-ceramics
Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm 3364526
12047
502
Art-ceramics
ifj Badár Balázs: díszváza. Mezőtúr. Mázas kerámia, hibátlan 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft