Kerámiák Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3313394
12024
502
Art-ceramics
Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm 3382705
12025
502
7500
Art-ceramics
Jelzett lávamázas miskakancsó iparművész alkotás, mázhibákkal, m: 21 cm 3379729
12026
502
Art-ceramics
Nagy Miska kancsó. Mázas kerámia, hibátlan 33 cm 3412583
12027
502
Art-ceramics
cca 1970 Scheurich "Inka" váza, jelzett, kis mázhibával, m: 29,5 cm 3417771
12028
502
8500
Art-ceramics
Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) miskakancsó, jelzett, mázhibákkal, m: 27 cm 3415781
12029
502
Art-ceramics
Péter Ferenc retro mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3189710
12030
502
Art-ceramics
Japán szakés palack, kerámia, jelzett, m: 21 cm 3394884
12031
502
3400
Art-ceramics
Korsó. Alföld, cca 20. sz. első fele, m: 18 cm 3394892
12032
502
4600
Art-ceramics
B jelzéssel fekete-fehér mázas váza, hibátlan, m: 15 cm 3394893
12033
502
3400
Art-ceramics
Mihály Béla korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3394894
12034
502
3400
Art-ceramics
Alföldi bokály, jelzett, m: 20 cm 3394895
12035
502
Art-ceramics
cca 20. sz. eleje, Csorgatott mázas népi kerámia váza, pattogzással, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft