Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

10428.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10429.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Josef Seidl-Seitz (1908-1988): Vietnámi anya. Fametszet, papír. 60x21 cm. Üvegezett fakeretben.
10430.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10431.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10432.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

Józsa János (1936-2016): Csendélet festőecsetekkel, 1967. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 60x48 cm
10433.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

10434.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm
10435.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Juraj Melis (1942-2016): L&Dz. Szitanyomat papír, jelzett 40x31 cm
10436.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Juraj Meliš (1942-2016): P. F. 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, lap teteje kissé foltos, 34x23 cm
10437.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10438.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jurida Károly (1935-2009): Comenius Johannes Amos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm
10439.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft