Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 4. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10110.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

10111.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.
10112.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Albert Tremze: Absztrakt grafika. Rézkarc, papír, jelzett, dedikált 20x16 cm Próbanyomat
10113.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10114.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Almásy Aladár (1946): Szvinxet jó útra térítő asszony, 1988. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomt VII., Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 34×25 cm.
10117.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Almásy Aladár (1946-): A hitnyitás. Litográfia, papír, jelzett, számozott (10/24). 52x70 cm. Üvegezett fakeretben.
10118.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Almásy László (1926-): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/295), fakeretben, 19,5×14,5 cm
10119.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Alorain jelzéssel: Bar-le-Duc, városrészlet a híddal. Akvarell, papír. 24,5x31 cm
10120.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Bédarieux, városrészlet a híddal. Akvarell, papír. 22,5x29,5 cm
10121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Caen, városrészlet járókelőkkel. Akvarell, papír. 27x30 cm
10122.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Gand (Gent, Belgium). Akvarell, papír, lapszéli szakadásokkal. 29x41,5 cm
10123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft