Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 4. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
Aknay János (1949): Festőangyal. Akril, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 80x70 cm. Fakeretben. / acrylic on canvas, mounted on wood fibre, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 80x70 cm.
Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.
Alexander Liberman (1912-1999): Kompozíció körrel (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, d: 17 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed